Kontakt os

Har du generelle spørgsmål om billetter og koncerter?
Kontakt os på info@unitedstage.dk

Adresse: Prags Boulevard 47, 2300 København S
Telefon: +45 23 36 00 11

Fakturaer sendes til: info@unitedstage.dk

BOOKING, EVENT

Jeppe Birch

Director, Corporate Events

+45 23 36 00 11 jeppe@unitedstage.dk

Cecilie Stenak

Eventkoordinator

+45 29 63 51 42 cecilie@unitedstage.dk

Kamilla Nielsen

Eventkoordinator

+45 21 59 09 12 kamilla@unitedstage.dk

Matias Engelund

Agent & Eventkoordinator

+45 22 71 65 36 matias@unitedstage.dk

Charlotte Nisted

Key Account Manager

+45 28 44 59 16 charlotte@unitedstage.dk

MARKETING

Frederik Gransøe

Marketing Director, Nordics

+45 22 13 07 15 gransoe@unitedstage.dk

Torben Ravn

Director, Label and Artist Service

+45 24 28 35 45 torben@unitedstage.dk

Melanie Nexø Eriksen

Marketing Manager

+45 31 68 41 82 melanie@unitedstage.dk

Michael Münster

Booking & Marketing Coordinator

+45 60 67 58 50 michael@unitedstage.dk

Sofie Juul Lind

Marketing Coordinator

+45 28 69 02 42 sofie@unitedstage.dk

Anne Juul Paustian

Marketing Assistant

+45 31 26 69 66 anne.paustian@unitedstage.dk

FINANCE & ADMINISTRATION

Mads Bigum

Chief Accountant

+45 44 16 88 00 mads.bigum@unitedstage.dk

Knud Ørbæk Pedersen

Finance Accountant

+45 40 45 97 35 knud@unitedstage.dk

Anders Mieritz

Finance Accountant

+45 61 77 55 67 anders@unitedstage.dk

Jimmi Riise

CEO, United Stage Group

+45 26 27 39 16 jimmi@unitedstagegroup.com

Julie Jakobsen

Executive Assistant

+45 60 24 66 93 julie.jakobsen@umusic.com

LIVE & CLUB

Rasmus Søby

Head Of Booking

+45 40 74 18 77 rasmus@unitedstage.dk

Jacob Ødegaard

Booking Agent, Operational Director

+45 25 18 70 93 jacob@unitedstage.dk

Chilie Bruun Andersen

Booking Agent

+45 28 29 62 16 chilie@unitedstage.dk

Philip Thornhill

Booking Agent

+45 26 74 12 09 philip@unitedstage.dk

Deniz Løndal

Booking Agent

+45 21 82 21 51 deniz@unitedstage.dk

Deni Hadzikadunic

Booking Agent

+45 53 58 84 61 deni@unitedstage.dk

Lasse Hjorth

Head of Production

+45 20 44 47 44 hjorth@unitedstage.dk

Frederik Folke

Production Manager

+45 24 63 00 67 frederik@unitedstage.dk

Kristina Karvonen Vogelius

Production Manager

+ 45 53 64 65 24 kristina@unitedstage.dk

Anders Torp

Production Manager

+45 20 71 21 91 torp@unitedstage.dk