KONTAKT OS

Har du generelle spørgsmål om billetter og koncerter?
Kontakt os på info@cphmusic.dk

Adresse: Prags Boulevard 47, 2300 København S
Telefon: +45 23 36 00 11

Fakturaer sendes til: info@cphmusic.dk

BOOKING, COPENHAGEN MUSIC

Thomas Nordquist

Head of Copenhagen Music

+45 22 93 25 93 thomas@unitedstage.dk

Deni Hadzikadunic

Booking Agent

+45 53 58 84 61 deni@unitedstage.dk

ADMINISTRATION

Jimmi Riise

CEO, United Stage Group

+45 26 27 39 16 jimmi@unitedstagegroup.com

Jacob Ødegaard

Booking Agent, Operational Director

+45 25 18 70 93 jacob@unitedstage.dk

MARKETING

Frederik Gransøe

Marketing Director

+45 22 13 07 15 gransoe@unitedstage.dk

Torben Ravn

Director, Label and Artist Service

+45 24 28 35 45 torben@unitedstage.dk

Melanie Nexø Eriksen

Marketing Manager

+45 31 68 41 82 melanie@unitedstage.dk

Michael Münster

Booking & Marketing Coordinator

+45 60 67 58 50 michael@unitedstage.dk

Sofie Juul Lind

Marketing Assistant

+45 28 69 02 42 sofie@unitedstage.dk

PRODUCTION

Lasse Hjorth

Head of Production

+45 20 44 47 44 hjorth@unitedstage.dk

Kristina Karvonen Vogelius

Production Manager

+ 45 53 64 65 24 kristina@unitedstage.dk

Frederik Folke

Production Manager

+45 24 63 00 67 frederik@unitedstage.dk

Anders Torp

Production Manager

+45 20 71 21 91 torp@unitedstage.dk

FINANCE

Knud Ørbæk Pedersen

Finance Accountant

+45 40 45 97 35 knud@unitedstage.dk

Anders Mieritz

Finance Assistant

+45 61 77 55 67 anders@unitedstage.dk